Tato je to jen openezich !😉 Kdyby byle Skodovka Ceska tak urcite neco postavi ale takhle 🙁 no vsak vsichni vime odkut fouka vitr !


Jinak dost dobry !Jsem zvedav jak se na mezinarodnich zavodech ukaze !


Ale drzim palce, proto, ze to je zase jedna ukazka dobre ceske prace !
taky mne zarazilo, že tohle musí vymyslet a postavit výrobce svíček a automobilka zůstává v tomhle pozadu !
Jo už jsem se na to díval, je to fakt super udělaná kára, hlavně co se motoru týče. Designově to není sice moc nic, ale jinak paráda.
Ten krouťák a to monstrózní zrychlení je mazec.Řekl bych,že takhle nějak to vypadá,když někoho políbí můza ve stavbě vozu.Ovšem proč ve škodovce taková můza nikoho nepolíbí,to nevím.Pěkné.
Koukám, že ten odkaz nefunguje, takže :http://www.idnes.cz/


je tam článek : Pětisetkoňová Fabiáe umí stovku za 2,7 sec.