Pětisetkoňová fabie kupé
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Falcon
7. květen 2007
Našel jsem to o víkendu, moc pěkné - takhle jsem si vždycky představoval Škodu Fabii RS!
Líbí se
Link
Odpovědět
Dejvid
6. květen 2007
Tak to je teda MASAKR!! 0-100 za 2,7s, to je pro mě docela nepředstavitelnej fofr... A co se designu týče podle mě je to nádhera...🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Petr
6. květen 2007
Nevim nevim, sice celkem hezkej počin, ale taky vám zezadu připadá jako ksicht tý vlezlý televizní žáby "Crazy Frog"?
Líbí se
Link
Odpovědět
mototechna
6. květen 2007
vždy keď niečo takéto vidím, mám chuť konštruovať, rezať, píliť, zvárať, brúsiť, ... nadávať, piť, ...
Líbí se
Link
Odpovědět
Jarda.r
6. květen 2007
Tak tohle je jediná fóbie která se mi líbí🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Láďa Ladič
5. květen 2007
Jo jo, viděl jsem to na dnes na Primě. Pěknej počin! Designově trochu mrcha s hezkym pozadim 😀
Apropo nemáš bejt v Běšinách Sáčku?
Líbí se
Link
Odpovědět
Chrobak.SACEK
5. květen 2007
http://auto.idnes.cz/petisetkonova-fabie-kupe-je-na-stovce-za-2-7-s-fzf-/ak_aktual.asp?c=A070503_211927_ak_aktual_fdv
Co vy na to?? Proč něco takového neumí postavit škodovka ( nebo nějaký jiný soukromý tým ) Je jasné že to je o penězích, ale je to nádhera a pokud to bude mít úspěch....
Líbí se
Link
Odpovědět
7. květen 2007