Pětisetkoňová fabie kupé

Našel jsem to o víkendu, moc pěkné - takhle jsem si vždycky představoval Škodu Fabii RS!
Tak to je teda MASAKR!! 0-100 za 2,7s, to je pro mě docela nepředstavitelnej fofr... A co se designu týče podle mě je to nádhera...🙂
Nevim nevim, sice celkem hezkej počin, ale taky vám zezadu připadá jako ksicht tý vlezlý televizní žáby "Crazy Frog"?
vždy keď niečo takéto vidím, mám chuť konštruovať, rezať, píliť, zvárať, brúsiť, ... nadávať, piť, ...
Tak tohle je jediná fóbie která se mi líbí🙂
Jo jo, viděl jsem to na dnes na Primě. Pěknej počin! Designově trochu mrcha s hezkym pozadim 😀





Apropo nemáš bejt v Běšinách Sáčku?
http://auto.idnes.cz/petisetkonova-fabie-kupe-je-na-stovce-za-2-7-s-fzf-/ak_aktual.asp?c=A070503_211927_ak_aktual_fdv





Co vy na to?? Proč něco takového neumí postavit škodovka ( nebo nějaký jiný soukromý tým ) Je jasné že to je o penězích, ale je to nádhera a pokud to bude mít úspěch....