klika vs. druhá
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Erkomartin
8. květen 2007
Kľukovky sa líšia vo vrtaní mazacích kanálikov. Ked je to inak, opravte ma. Ja sám mám v motore z felicie kľuku zo 130ky a v 130kovom motore mám kľuku z felicie, a všetko je v poriadku.
Líbí se
Link
Odpovědět
Wanec
8. květen 2007
takhle: kdesi na Hundertgangu padlo, že stotřícová klika je oproti klice fáčkový úplně tragická... Nebylo už řečeno proč (materiálem?) je to tak? Díky
Líbí se
Link
Odpovědět
Wanec
8. květen 2007
prosímvás, je rozdíl v klikách 130-135/6? nezajímá mě, že jedna má kroužek a druhá ložisko... Díky
Líbí se
Link
Odpovědět
8. květen 2007