Kľukovky sa líšia vo vrtaní mazacích kanálikov. Ked je to inak, opravte ma. Ja sám mám v motore z felicie kľuku zo 130ky a v 130kovom motore mám kľuku z felicie, a všetko je v poriadku.
takhle: kdesi na Hundertgangu padlo, že stotřícová klika je oproti klice fáčkový úplně tragická... Nebylo už řečeno proč (materiálem?) je to tak? Díky
prosímvás, je rozdíl v klikách 130-135/6? nezajímá mě, že jedna má kroužek a druhá ložisko... Díky