vlečka - příčka převodovky

Tezko tohle budes zjistovat,kazdy to naprosto jinak!ja chtel negativy,tak mam daleko mene nez Petkar.Jestli to mas bez motoru jen holi skelet,udrzuj pohodu,ono si to pak vahou sedne 🙂
Z hlavy nevím a nechce se mi jít do garáže, ale je to zhruba výška příčky + 5 mm podložka, prostě spodní hrana příčky se téměř dotýká podlahy...
Snad to bude na tomhle schematu lip videt.
Kolik máte vzdálenost držáku příčky převodovky od spodní hrany podlahy (podle schématu)?


Držáky jsem navařil podle 4kvaltu z Mka. Po namontování vlečky a dotažení všech spojů mi přijde, že se silentbloky na podelném a šikmém rameni dost ždímou. Kola jsou do V, ale to se snad spraví až nastrojím auto (mám holý skelet).