Tezko tohle budes zjistovat,kazdy to naprosto jinak!ja chtel negativy,tak mam daleko mene nez Petkar.Jestli to mas bez motoru jen holi skelet,udrzuj pohodu,ono si to pak vahou sedne 🙂
Kolik máte vzdálenost držáku příčky převodovky od spodní hrany podlahy (podle schématu)?
Držáky jsem navařil podle 4kvaltu z Mka. Po namontování vlečky a dotažení všech spojů mi přijde, že se silentbloky na podelném a šikmém rameni dost ždímou. Kola jsou do V, ale to se snad spraví až nastrojím auto (mám holý skelet).
15. květen 2007