guma skla
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
ZdenoR
16. květen 2007
Mám nové orygo gumy a když je dám vedle sebe je jedna o kousek delší.
Líbí se
Link
Odpovědět
Myschak
15. květen 2007
V zadu mě vyšlo těsnění o 3 cm delší než vepředu, ale asi bych si s tím starosti nedělal. O 3 cm to v pohodě natáhneš.
Líbí se
Link
Odpovědět
Daves
15. květen 2007
Je to stejný
Líbí se
Link
Odpovědět
ASokky
15. květen 2007
Když jsem si kdysi já kupoval nová těsa, tak mi bylo řečeno, že délky jsou stejné, ale na autě ještě nejsou 🙂 tak to nemohu na sto pro potvrdit
Líbí se
Link
Odpovědět
Borák
15. květen 2007
ja jsem dal novou gumu z LIAZ nebo Erkovou sem nesehnal atato je jak original
Líbí se
Link
Odpovědět
jenik 130RS
15. květen 2007
ahoj! je nějaký rozdíl v délce gumy čelního a zadního skla na erku. předem děkuji
Líbí se
Link
Odpovědět
16. květen 2007