Mám nové orygo gumy a když je dám vedle sebe je jedna o kousek delší.
V zadu mě vyšlo těsnění o 3 cm delší než vepředu, ale asi bych si s tím starosti nedělal. O 3 cm to v pohodě natáhneš.
Je to stejný
Když jsem si kdysi já kupoval nová těsa, tak mi bylo řečeno, že délky jsou stejné, ale na autě ještě nejsou 🙂 tak to nemohu na sto pro potvrdit
ja jsem dal novou gumu z LIAZ nebo Erkovou sem nesehnal atato je jak original
ahoj! je nějaký rozdíl v délce gumy čelního a zadního skla na erku. předem děkuji