Po 7 letech?
Mám zájem o vaše kola.
měl bych taky zájem na moji 120S bylo by to luxusní písni mi majla
Ahoj měl bych zájem pisni cenu na e-mail:Jeessii@seznam.cz nebo 602577329
To byla ta sama sada.
Myslim, že tohle už tu někdo nabízel kdysi...
Zdravím,


mám na prodej závodní kola Wolfrace na Škodu 130 RS. Jsou z dovozu (Anglie), jezdily tam závody SuperSaloon. Jsou to raritni kousky u nas, slo o britskou kusovou výrobu. Proto bych je nerad prodal nejakymu tuzerovi apod.


Jestli vite o nekom, kdo stavi treba maketu RS a podobne krasavce, zkuste mu o tom rict. Dva kusy jsou 6J a dva 8J, roztec 4x130. Mam k tomu i sadu ARC bezpecnostnich sroubu. Je to original a tady v Cechach zmena oproti sroubovanim ARC-ckam. Fotky s cenou zaslu emailem. Jen vazni zajemci.