Pánové mnohokrát děkuji🙂Uz to mám objednané....
Pan Svoboda dělá gumu(porézku) na lemy zadních podběhů pod blatníky. Má tři praporky. Kufrovka má jen 2. Ale když se budeš snažit, tak to tam dostaneš. Jen se ti bude asi trochu lámat v rozích. Originál kufrovku má možná ještě Lédr, kupoval jsem ji od něj v únoru.
Ne nedá a už vůbec neni k sehnání. A po republice pobíhaj takový malí sktřítci a ty zbylý těsnění, který jsou v pořádku nakousávaj a ničej.


Ne si dělám srandu🙂 Kufrofku do kufru dělá pan Svoboda? někde v předchozím tématu je na něj číslo a když to nenajdeš, tak u Ládi Ladiče je napsaný v takovým chytrým seznamu... Mám tušení že dělá všechno možný, já od něj bral gumu do oken, sametky a ještě něco, ale už nevim co🙂
Chci se zeptat jestli se dá ještě sehnat gumové těsnění pod přední kapotu.