Třeba faceta nepotřebuje zpětný odtok. A ani ho neměla.
Webery pro svou spokojenou funkci nechtějí tlak, ale množství. Provozní tlak má být cca 2psi, pokud máš těch psů znatelně víc (třikát a více), je potřeba regulátor. Tam si pak každý může zbastlit co chce, ale v podstatě není důvod.
24. květen 2007