Přepad od webrů zpátky do nádrže

Teoreticky 🙂 Záleží co máš za čerpadlo.





Třeba faceta nepotřebuje zpětný odtok. A ani ho neměla.





Webery pro svou spokojenou funkci nechtějí tlak, ale množství. Provozní tlak má být cca 2psi, pokud máš těch psů znatelně víc (třikát a více), je potřeba regulátor. Tam si pak každý může zbastlit co chce, ale v podstatě není důvod.
ne ?
ne 🙂
Ahoj přátelé.


Poradtě mi zda je třeba mít přepad od webrů honěných facetem zpět do nádrže? Já osobně myslím že ne. 🙂