jejku, proc se omlouvas? Na todle jsem zvykla a jen se u tho usmivam...vubec to neres, todle neresim ani ja a kdyz jo, tak pouze v legraci...jinak diky za pochvalu stranek...
PS: chtela jsem se tam taky vyskytovat, nicmene mam nabity program skolnima povinnostma, takze to bohuzel nevyjde..uzijte si to a prosim poradne fotte, hlavne zlutocerne felinky 😉
Musím se veřejně omluvit Lucince , já na ni úplně zapomněl... správně měl být začátek mého příspěvku Dámo a pánové ... no už se stalo . Ještě jednou sorry . Koukal jsem se na Lucinčiny estánky , jsou super - dal jsem si je do oblíbených .
No Michal K by tam snad měl mít premču svýho pokladu. Já a Edis bychom se tam chtěli ukázat jen "na kukačku" bez aut. Teď mi psal Torsten, že se tam chystá eRkem, takže taková klasická sestava.
30. květen 2007