Jestli můžu doporučit, nedělal bych je ze stejného materiálu, když už tak z novou technikou lití by to mělo jít udělat lépe......


Pak už se ta investice do řádově lepších kol mohla někomu hodit🙂
čau,loukotě by byly ze stejnýho matrialu jako driv,proste stejný kolo ale nový a byly by i opracovaný,ale ne v laku,mam moznost je udelat,ale potreboval sem vedet jestli o ne bude zajem,aby se mi aspon vratili penize za formu,ktera neni levná
Honza: Zkus do toho nápadu zahrnout taky oslovení nějakých Broukařů, třeba by měli taky zájem... (o západních Broukařích nemluvě - sada pro ně neobvyklých, elektronových kol za 700 EUR - neber to 🙂
No já dal za OZ Racing 22 litrů jako nic 😉... kdyby za tu cenu byly nový dělítka v elektronu tak jsem je asi bral rači a nemusel všechno překopávat na 4x100 🙂
Bylo by to super, ale nevík kolik lidí by bylo ochotno dát za sadu 20.000,- (resp. 25.000,-) ???
No to by bylo super. dělat tyto kola
To by aj mňa zaujímalo.
Pokud jsou elektronove, tak je to super cena. Jedna se o hrubej odlitek nebo uz opracovanej?
cau chci se zeptat,mam moznost nechat odlejt nové loukotě,ale cena je docela vysoká,okolo 5000kč/ks tak sem se jen chctel zeptat jestli by nekdo pak taky chtěl