Ano, pokusím se -o)


S těmi plánky od Vás ( ještě jednou díky za ně - já na ně zapomněl jak na smrt -o) a napadlo mě se do nich podívat až po upozornění, že koukám na jiné schéma ...) a s popisy od Tebe z webu se do toho pustím opravdu sám !!!!


Navíc mám díky Vám jistotou, že mi případně poradíte, když si nebudu vědět rady -o) takže : Schtí do toho !!!!
Gratuluji, tak příště už si troufneš tahat celou elektriku, ne ? 😉
Tu Ferdo mravec) Díky za shovívavost ( ono to naštěstí není moc vidět -o), dělal jsem to narychlo neb s autem už teď musím jezdit do práce a tak jsem to uspěchal a odflákl -o) Chtělo by to udělat novou desku v tvaru origo tachometru a do ní to osadit a né slepovat kousky 100 a 120 a nakonec i ty dutý nýty - no hrůza !!!, ale třeba na to ještě dojde a udělám novou - dřevěnou.... Uklidňuje mě, že věci do svého eRka budu dávat origo, tak snad výsledek nebude takovouhle ostudou...





Ale proč jsem to sem dal : všechno elektrické FUNGUJE a tak tedy ještě jednou díky všem poradcům za trpělivost !!!
No, na to, ze si takúto zástavbu robil prvýkrát a nemal si to od čoho odpozerať tak si myslím, že je to dobré.
Ta fotka je děsná !!!! Ale snad to tam najdete -o)
Chtěl bych poděkovat za rady při montáži palubky ze 120 do 100.... no a takhle TO dopadlo :





P.S. Zpracování není NIC MOC, ale šlo mi hlavně o funkčnost...a .... byl jsem prostě línej to dopiplat -o)