S těmi plánky od Vás ( ještě jednou díky za ně - já na ně zapomněl jak na smrt -o) a napadlo mě se do nich podívat až po upozornění, že koukám na jiné schéma ...) a s popisy od Tebe z webu se do toho pustím opravdu sám !!!!
Navíc mám díky Vám jistotou, že mi případně poradíte, když si nebudu vědět rady -o) takže : Schtí do toho !!!!
Tu Ferdo mravec) Díky za shovívavost ( ono to naštěstí není moc vidět -o), dělal jsem to narychlo neb s autem už teď musím jezdit do práce a tak jsem to uspěchal a odflákl -o) Chtělo by to udělat novou desku v tvaru origo tachometru a do ní to osadit a né slepovat kousky 100 a 120 a nakonec i ty dutý nýty - no hrůza !!!, ale třeba na to ještě dojde a udělám novou - dřevěnou.... Uklidňuje mě, že věci do svého eRka budu dávat origo, tak snad výsledek nebude takovouhle ostudou...
Ale proč jsem to sem dal : všechno elektrické FUNGUJE a tak tedy ještě jednou díky všem poradcům za trpělivost !!!
13. červen 2007