Mám r.v.93 Silver line a je to karbec 135 GLX.A byl koupený nový v dubnu 1993.Nic nevím o tom že by se v 92 dělali navíc určitě ne ve výbavě L.
Taky mi to nesedí - díky jsem rád že mi to někdo potvrdil, neb já myslím, že byly až od roku 93 a STŘÍKAČKY !!!!! Je to nějaký divný -o)
Jo, mám takeho tucha že se dělaly až od 93 a střikačky. Jestli si narazil na 92 s karbecem tak to má asi vyměněnou kastli.
Chlapy poraďte mi prosím : Od kdy se dělal a s jakým motorem ????





Údajně r.v. 92 motor 135 L karburátor ------ to mi nejak nesedí ... nedělaly se až později a se střiky ???????