Fáva Silver line
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
NEWTECH
23. srpen 2007
Mám r.v.93 Silver line a je to karbec 135 GLX.A byl koupený nový v dubnu 1993.Nic nevím o tom že by se v 92 dělali navíc určitě ne ve výbavě L.
Líbí se
Link
Odpovědět
Jezevec
16. červen 2007
Taky mi to nesedí - díky jsem rád že mi to někdo potvrdil, neb já myslím, že byly až od roku 93 a STŘÍKAČKY !!!!! Je to nějaký divný -o)
Líbí se
Link
Odpovědět
aldo
16. červen 2007
Jo, mám takeho tucha že se dělaly až od 93 a střikačky. Jestli si narazil na 92 s karbecem tak to má asi vyměněnou kastli.
Líbí se
Link
Odpovědět
Jezevec
16. červen 2007
Chlapy poraďte mi prosím : Od kdy se dělal a s jakým motorem ????
Údajně r.v. 92 motor 135 L karburátor ------ to mi nejak nesedí ... nedělaly se až později a se střiky ???????
Líbí se
Link
Odpovědět
23. srpen 2007