Výměna pístních kroužků
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
ASokky
17. červen 2007
ale to zpáteční nasazování spodem, je docela parádní 🙂)
Líbí se
Link
Odpovědět
Prsoň
16. červen 2007
Že mám sundat vanu mě napadlo 😉 Děkuji ti moc.
Líbí se
Link
Odpovědět
PetanBMX
16. červen 2007
jj de to, ale musis sundat vanu a povalit salu a pist de krasne ven..
Líbí se
Link
Odpovědět
Prsoň
16. červen 2007
Chlapi chtěl jsem se zeptat jen na maličkost. Slyšel jsem, že kroužky můžu vyměnit zespod přes olejovou vanu, že nemusím sundávat hlavu. Je to pravda? Popřípadě nějaké zkušenosti. Děkuji mockrát.
Líbí se
Link
Odpovědět
17. červen 2007