Výměna pístních kroužků

ale to zpáteční nasazování spodem, je docela parádní 🙂)
Že mám sundat vanu mě napadlo 😉 Děkuji ti moc.
jj de to, ale musis sundat vanu a povalit salu a pist de krasne ven..
Chlapi chtěl jsem se zeptat jen na maličkost. Slyšel jsem, že kroužky můžu vyměnit zespod přes olejovou vanu, že nemusím sundávat hlavu. Je to pravda? Popřípadě nějaké zkušenosti. Děkuji mockrát.