Na Škoda Team ni Honza5 dal tenhle odkaz ( díky mu moc !!! ) tak ho házím do pléna, kdyby to někoho náhodou také zajímalo -o)





http://www.mujes.cz/praktickeinformace/prakticke/doprava/taznezarizeni.htm
Jo zavolám, tam, neb doklady přímo od tažného nemám - mám jen TP kde je zapsané ...-o) Díky.
Pokud máš doklady od toho tažnýho tak to jde, dělal jsem to na služebních fedách, pokud nemáš tak se zeptej přímo na dopravce.
Mám dotaz :


Jak je to dneska s tažným zařízením ?


Mám fávu s tažnym, kterého budu ekologicky likvidovat a syn si kupuje fávu bez tažného - Můžu ho přemontovat a přihlásit ? Tažné má sundavací kouli .....