Tažné zařízení
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Jezevec
19. červen 2007
Na Škoda Team ni Honza5 dal tenhle odkaz ( díky mu moc !!! ) tak ho házím do pléna, kdyby to někoho náhodou také zajímalo -o)
http://www.mujes.cz/praktickeinformace/prakticke/doprava/taznezarizeni.htm
Líbí se
Link
Odpovědět
Jezevec
18. červen 2007
Jo zavolám, tam, neb doklady přímo od tažného nemám - mám jen TP kde je zapsané ...-o) Díky.
Líbí se
Link
Odpovědět
Laďa-Ladis
18. červen 2007
Pokud máš doklady od toho tažnýho tak to jde, dělal jsem to na služebních fedách, pokud nemáš tak se zeptej přímo na dopravce.
Líbí se
Link
Odpovědět
Jezevec
18. červen 2007
Mám dotaz :
Jak je to dneska s tažným zařízením ?
Mám fávu s tažnym, kterého budu ekologicky likvidovat a syn si kupuje fávu bez tažného - Můžu ho přemontovat a přihlásit ? Tažné má sundavací kouli .....
Líbí se
Link
Odpovědět
19. červen 2007