Mám dojem, že snad i v OB Autodíly v Hradci.
DÍKY!
00420603110840
A kdo je Janeček? Kde na něj seženu kontakt prosím? Dík.
jenže ono to s těma dílama nebude tak horký, ono se ledaccos druhovýrobuje a bude víc nadšenců jako je Marty, RST, Free atp atp, kteří se dají do výroby věcí od originálu nerozpoznatelných ... a kolik asi bude stát poškrábané osvětlení SPZ, byť dobové, když fungláč identický s původním dílem bude za 800,-?
Sluníčko a Lucinka ještě jednou a mockrát a hodně děkuje, ale teď tudle debatu sleduje se spadlou čelistí, neb takovou horentní sumu jsem ani omylem nečekala...mám takový pocit, že ho odmontuju a budu ho tam dávat pouze na srazíky, uzavřu ho do speciální klimatizované tmavé schránky a co dvanáct hodin ho budu pravidelně otáčet, ať má ten největší komfort 😀
Janeček (rapidMTX), byť překupník, prodává je za pětičento ... teda prodával ...
Aha, tak to byla asi náhoda, poslední si doma budu sušit.


A darovaných ani náhodou nelituju, třeba Lu sluníčku moc sluší 🙂
Kde ty loňské sněhy jsou, Pů? V Mohelnici už za něj chtěl litr 😉
900 :-O fíha... mazec... a já je rozdávám kamarádům za úsměv 😀





Tak to ten poslední si tedy vystavím 🙂
No nevim ceny jsem viděl dosti šílený třeba Lédr chtěl 900Kč tak už uvažuju že bych si ho nechal vyrobit...
Dal... je k dostání různě na burzách, na inzerátech, atp.


Je poměrně dobře sehnatelný a poměrně dobré ceny.
Nevíte někdo jestli by se dal sehnat někde novej ten plastovej nápis ŠKODA co je umístěnej na čele? Díky.