Karbec
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Daves
29. červen 2007
Asi pricpany vzdusnik, nechat repasovat.
Líbí se
Link
Odpovědět
DynDyn
29. červen 2007
Zdravím. po vymene karburatoru (Š130GL motor bez uprav) za karburator opet z Š130 (stary se sekal), se mi udelala tzv. díra v plynu. Čim by to slo vyresit? Spatne nastaveni smesi a vzdusniku??
Líbí se
Link
Odpovědět
29. červen 2007