Asi pricpany vzdusnik, nechat repasovat.
Zdravím. po vymene karburatoru (Š130GL motor bez uprav) za karburator opet z Š130 (stary se sekal), se mi udelala tzv. díra v plynu. Čim by to slo vyresit? Spatne nastaveni smesi a vzdusniku??