Já mám vzádu nové 120kové, vepředu pružiny podle specifikace pro 130L/A volná délka snad 260 mm a mám pocit, že auto má lehce efekt motorového člunu, ale ještě nemám vzádu spodní gumu pod pružinou, uvidíme...
jj,ja take,zkousel jsem zkracene co jsem mel na kyvce,to bylo kratke,seriove 120kove dlouhe,110kove akorat 🙂
ja použil origo erkové.
Jaké používáte pružiny a tlumiče po zastavbě vlečky do Erka?