pružiny + vlečka
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Petkar
3. červenec 2007
Já mám vzádu nové 120kové, vepředu pružiny podle specifikace pro 130L/A volná délka snad 260 mm a mám pocit, že auto má lehce efekt motorového člunu, ale ještě nemám vzádu spodní gumu pod pružinou, uvidíme...
Líbí se
Link
Odpovědět
Stepan
2. červenec 2007
jj,ja take,zkousel jsem zkracene co jsem mel na kyvce,to bylo kratke,seriove 120kove dlouhe,110kove akorat 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
jenik 130RS
2. červenec 2007
ja použil origo erkové.
Líbí se
Link
Odpovědět
kapa
2. červenec 2007
Jaké používáte pružiny a tlumiče po zastavbě vlečky do Erka?
Líbí se
Link
Odpovědět
3. červenec 2007