Děkuji, spasiteli.
p. Svoboda - Ostřešany u Pardubic - 604 144 614
Davesi, prosím zveřejni tady link na p. Svobodu, nějak su slepej, ne a´ne to najít, děkuji..... moc.
Díky za pomoc, hmmm, i sametka bude, hmmm, jo zatím mi to hází - ERROR - Can not connect to database
V odkazníku, buď tady nebo u mně. Dělá je i se sametkou.
To Honza, takový ty černý gumičky co vytěsňují prostor mezi dveřma a sklem, ehmm, prostě těsnění proti vodě a PRACHU. No a můj problém, kdeže seženu pana Svobodu ? 🙂
co jsou to ty venkovní prachovky? a kde jsou na autě. díkes 🙂
Venkovní prachovky má pan Svoboda.
hmmm, móóóc pěkný, a co venkovní prachovky? Jsou někde k mání? (ty krásňoučký lištičky jsem už objednal. A teď nezbývá než se těšit až dojdou, to zase budu kolem káry hodinu chodit a kochat se.)
Možná by nebylo zlé uvést, že pochopitelně optimální dodání je do vlastních rukou, poštou to zvládneme taky, ale počítejte s vyššími náklady, protože balení bude peklo ...
Možné to je, ale včera som sa ožral a teraz sa točím v kresle v kancli a tramtarááá a ani netuším ako také lišty vyzerajú, ale chalaníi z dielne majú škodovky, tak im to obzriem. Fuj alkohol je démon!
Uměly by šikovné ruce které jsou za touhle parádou i dveřní lišty na řadu 105-136?Poptávka by myslím docela byla....
Ladič: no tak to máš objednaný správně 😉





Možná aby v tom byl pořádek, vyklikejte si to v případě zájmu na http://eshop.skodateam.cz





Ať jeden nepíše vzkaz, druhej nevolá, třetí nepíše mail, čtvrtej icq, pátek komentář, šestej ... ... ...





Na výběr je hliník nebo nerez.





Tento tovar pro Vás vyrábí a dodává slovenská Mototechna 😉
Já bez námitek, moc hezký, akorát už mám objednaný ty nerezový od Riša Mototechny ;oD
Proč já, no proč zas já? Admini prosim Vás škrtněte tam moje jméno 😀DD
BEZ NÁMITEK (ALESPOŇ JÁ) mohu opbjednat pár ?
Je to nádhera. 🙂
Ještě nějaké námitky ?





Márty, Chrobák, Ladič... ?





😉