aha,díky
Je to řemenice na dynamo Octávia, Spartak, ev. požární stříkačka. H
je tam i znak škody a číslo dílu🙂
nebo tady mám,našel jsem to v jednom litru,což není směrodatný,ale jde to na hřídel na altík🙂)