dobový tuning?:)
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
dave.j
13. červenec 2007
aha,díky
Líbí se
Link
Odpovědět
HANESS
13. červenec 2007
Je to řemenice na dynamo Octávia, Spartak, ev. požární stříkačka. H
Líbí se
Link
Odpovědět
dave.j
12. červenec 2007
je tam i znak škody a číslo dílu🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
dave.j
12. červenec 2007
nebo tady mám,našel jsem to v jednom litru,což není směrodatný,ale jde to na hřídel na altík🙂)
Líbí se
Link
Odpovědět
13. červenec 2007