je to tam!
Posli radsi vzkaz tady na webu. Jsem v praci tak na to mrknu hned 😉
písnu Ti na mail...
Copak te trapi 😉,75ku jsem take vlastnil,to byla zabava 🙁 Alfa to je soudek plny prekvapeni. 😉
Sháním někoho se zkušenostmi z jiného soudku neš jsou naše milé škodovky. Najde se tu někdo se znalostmi okolo vozu Alfa Romeo GTV r.v.1982 popř. okolo vozu Alfa 75...? Potřebuju radu... Takže se omlouvám za OT 😉