Tak, jak pise Jarda. Nemel by to byt problem (tedy, pokud to auto neni evidovane jako kradene nebo jeste nema nekde zive papiry). Budes pak potrebovat krajskou testaci (1x za rok), budes mit Vecka, pojisteni 1/12-tinu...
Chtěl bych se zeptat, moc nevím kde hledat...existuje nějaká reálná možnost zlegalizovat provoz starého auta - dejme tomu staré Octávie, od které nemám žádné papíry? Moc díky
17. říjen 2011