Petkar: Jo aha... pondělí ráno no 🙂
dakujem
tonda.liska zavináč centrum.cz
Pre upresnenie, motor sa ide este len stavat, ako zaklad bude motor fabia 1,4, nie je to môj prvy motor, len som potreboval vediet ten staly prevod. Mal som upraveny motor 1,3 felicia cca 66 kw, a tam bol problem s odstupnovanim 3 4 a 5 bola uplne nanic, preto otazka na staly prevod. Uvazujem o 4,5 a neviem ci to nebude moc dopomala ak ma niekto skusenost. Nevidim problem preco by sa nedalo urobit 100 koni s fabie.




Viem, ze je toto forum hlavne o skode 110R, napisal som to sem preto, lebo som stratil kontakt na Antonina Lisku.
Je mi trochu divný, že motor je upravený na 100hp a hledáš k němu vačku... Převodovku bych zvolil z felicie kombi 1,3MPI 50kw. Má z těch předokolkovejch škodovek nejkratší stálý převod a celkem rozumně poskládaný kvalty.
Falcone, nepochopil jsi mou nadsázku 🙂





Sám mám v motoru vačku od Motor Excel, vím, co všechno v motoru je udělané a co ne a odhadl bych výkon mého motoru cca 75 HP (pro rýpaly není odbržděn a je to jenom můj odhad), ale šlo spíš o to, že tazatel se ptá "jakou vačku na motor 1,4 fabia upravený cca 100-110 HP"... a pak do toho ještě zamotá stálý převod...





Na mně dotaz působil trošku mimo s tím, že tazatel místo, aby se dohodl přímo s někým, kdo dělá motory, nebo si něco o tom zjistil, tahá informace takhle...





o to mi šlo... 🙂
Můj kamarád má Favo s blokem Fabia 1.4, decentně upravený Motor Excelem za vcelku přijatelný peníz, osazený LEKRem a odbržděný na 99HP. Lítá to moc pěkně.
A jak jsi z toho motoru dostal onech 100-110 HP? Je fakt, že se 1,4 dělala i ve variantě 74 kW, ale tohle asi nebude ten případ... nebo se pletu?
Zdravim, chcel by som sa spitat, na motor fabia 1,4 upraveny cca 100-110 ps aky staly prevod a aku vacku ku nemu by ste mi poradili na prevodovku favorit. Vyuzitie na slalomi a nejake amaterske kopce. Za odpoved dakujem.