Myslíš jako řidiče nebo káru ???
Tak v tom případě by to chtělo především odlehčovat a odlehčovat 😀
koukám, že jste na příští expedici začali ladit už letos, ale né autíčko, ale řidiče 🙂
Já si začínám hrát s variantou nezávislého topení případně odporovým drátem...


Koukám že ty jsi se rozhodl pro klasiku a jestli to doděláš tak budu asi jedinej kterej bude v autě mrznout co 😉


Musím to taky poladit.
Díkes , nespěchám na to má to čas do jara , on se někdo objeví kdo bude mít cestu 🙂
Jéžiš, škoda že sem to nevěděl dřív. Včera jsem byl v Brně a dneska pojedu do Litvínova 🙁(
V neděli jsem vydražil topení do eRka za celých 110 🙂 Kč problém je v tom že je v Blansku. Tak bych ho potřeboval přiblížit nějak blíže k domovu (Most). Neb k někomu s kým se občas vídávám 🙂 . Myslím že poštovné by asi minimálně zdvojnásobilo cenu....


Děkuji Jirka