V neděli jsem vydražil topení do eRka za celých 110 🙂 Kč problém je v tom že je v Blansku. Tak bych ho potřeboval přiblížit nějak blíže k domovu (Most). Neb k někomu s kým se občas vídávám 🙂 . Myslím že poštovné by asi minimálně zdvojnásobilo cenu....
27. říjen 2011