inzerát 130RS
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Rene
29. říjen 2011
Ano toto je RS Pana Oskara Krale z Pivina. Je to opravdu jeden z mala originalu!
Líbí se
Link
Odpovědět
dejv
29. říjen 2011
Lado, díky.
trabantolog. ano, diky.
Líbí se
Link
Odpovědět
Laďo
28. říjen 2011
Toto ereso jezdíl posledních pár let Oskar Král.
http://www.dovrchu.cz/cz/clanek/2010-11-23-hattrick-modrickych-vrcharu-v-me-historickych-automobilu
Líbí se
Link
Odpovědět
Eminem
28. říjen 2011
Celkem mě u té bugyny zaráží nechráněné umístění altíku.
Líbí se
Link
Odpovědět
trabant24
28. říjen 2011
Jsi myslel asi toto?
http://www.annonce.cz/detail/skoda-130-16333994-w381z3.html
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
28. říjen 2011
Já vidim MTX buggy.
Líbí se
Link
Odpovědět
dejv
28. říjen 2011
http://www.annonce.cz/detail/skoda-rok-vyroby-1974-15693573-wyp6c7.html
jen pro zajímavost, co je to za RSeso (po kom) ? satrší replika ?
Líbí se
Link
Odpovědět
29. říjen 2011