Používám osvědčenou a domácí klasiku
To teda, ta podložka je správně na kokot, proč jsi nevzal tu trubkovou Tokozáckou klasiku?
Tak nakonec jsem koupil dvě petlice http://www.tokoz.cz/shop/petlice-a-zavory-domacnost/uzamykatelna-zavora-tokoz-uz-210/ . Smontování a slícování v pohodě, ale zase tam je nepraktická podložka mezi zámkem a petlicí 😕
a pán Luger to dokáže udržať zamknuté 🙂)
Magnum a semtex otevře vše 🙂))
Hele ten Tokoz je v pohodě.


Já ho mám na zamykání kontejneru a dobře chodí a lze ho odemykat i v mrazu. Dobré si uvědomit jakou máš petlici neboť ti spíš ustřihnou tu než ten super zámek s Xy hvězdičkama 🙂. Nebo si udělej ovarek z trubky na ochránění před pákovkama...
Jo, to mi přijde rozumný, chlubit se veřejně, jak kdo máte zabezpečeno... Nepředpokládám sice, že si nějak sběrač kovů bude předem na internetu prohledávat zabezpečení, ale přeci jen jeden nikdy neví.


Oni holčičky taky nic zlého netuší, když dávají své fotečky na své stránečky a pak se všichni diví, když si je nějaký pedofílek najde...
Já sem měl původně na garáži taky dřevěný vrata ale vzhledem k tomu že mě před dvěma roky navštívili lapkové a někdo si dal pod stromeček můj půl roku starý kompresor Orlík...atd.. tak jsem ze vnitřku přišrouboval takový jekly který se do sebe zasunovali na jejichž koncích byl vždy ještě jeden zámek. Sice pokusy do garáže se dostat byli ale nedostali se dovnitř. Vzhledem k tomu že se dveře byli již fakt hodně špatný nainstalovali jsme letos v červnu fungl nový vyklápěcí dveře s bezpečnostním křížem kotvícím v rámu dveří.


Takže letos by to mělo být OK.





https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=937&olimage=32773


https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=937&olimage=32769
Používám tuto http://www.tokoz.cz/shop/petlice-a-zavory-domacnost/uzamykatelna-zavora-tokoz-uz-240/ a to kvuli o půl hvězdičky více na Tokozácký krabičce 😀.
Tak zase přišla doba sběračů letních kol. Jeden takový měl v plánu navštívit mamce garáž, jak ráno zjistila. Ale NEPROŠEL, což mě velice uspokojuje 😀DD Ale ohnul očko vis. zám. do vrtule, takže budu muset koupit nový.


Máme tam jak klasický zámek s vložkou, tak VZ. Z "vnitřního křídla" dveří trčí plechové elko, které prochází "venkovním" křídlem a na konci visí zámek.


Řeším jaké tam dát zabezpečení. Měl jsem možnost instalovat tento dobrý systém http://www.tokoz.cz/shop/petlice-a-zavory-domacnost/uzamykatelna-zavora-tokoz-uz-220/ ale zjistil jsem, že očka jsou do elipsy a při samotné instalaci se zcela nepřekrývají 🙁 a ten druhý systém se mi tak nelíbí. Jedná se o dřevěná vrata.