Tuzex Teplice 🙂 Z jmenovaného hračkářství mám doma dodnes džíny značky Super Jeans 😉 Tehdy za ukrutných 55 bonů. dnes jsou již k nepoužití, ale vydržely mi neskutečných let.
Taky když jsem ten červenej 190 viděl, vzpomněl jsem si na bílou variantu, "Relax" a nejkrásnější hračkářství, které jsem svého času viděl (Tuzex Teplice).
V jednom bílém jezdil nejbohatší invalidní důchodce 🙂 a měl na zadním okně ty tuningový žaluzie.....
Jo ten červenej Mercedes je zajímavej. Působí jako zjevení z jinýho světa.A ještě je na něm i slušnej dobovej tuning🙂


To nebylo v té době zrovna častý auto.


Pamatuju za totality když k nám jezdil stríc s úplně novým Opelem Senátorem kolem roku 88 jak na něj divně v ulici koukaly.
Nejsi jedinej, koho zaujal 🙂) Ale všimni si jak všichni okolo na něj koukaj - tehdy zjevení z jinýho světa.
Mě zaujal taky ten červenej Mercedes 190, pěknej spoiler... jestli pak patřil nějakýmu zápaďákovi, kterej se krčil za volantem celej vyjevenej, nebo jenom nějakýmu vekslákovi? 🙂
Tý politice moc nerozumím mám spoutu jiných zájmů 🙂 Přesně jak píšeš nikdo neni za nic zodpovědnej, když se něco proflákne tak se to zamete pod koberec.... sleduj tu situaci s zvlněnou dálnicí.... Eurovia uplatí každýho...
Jikra:Tak co bys navrhoval? Já bych minimálně chtěl aby byla prosazena nějaká odpovědnost za hospodaření s naším státem. Dokud jsou ty svině ve vládě nepostižitelné budou si dělat stále co chtějí.
Však to už tu taky bylo (ty nové strany) a já obyčejný eRkař v tom pořád nevidím žadný rozdíl.... Kdo je u koryta.... tak hrabe.... Jo kde jsou ty časy kdy to stálo za ho*no 🙂
Z dnešního datumu jsem zklamán. Né však proto,že by padl režim. Ač jsem ho nezažil,jsem rád že to zlo skončilo a nikdy se nevrátí zpět - i když z veřejného mínění mám značné obavy u příštích voleb🙁. Jsem zklamán z toho,jak tato republika po 21 letech vypadá. Spíš než oslavy,by to chtělo předčasné volby,dokud ještě komunisté nemají tolik příznivců a šanci by měli dostat zcela nové strany.
Tak tenhle záběr je fakt moc pěknej.Chtělo by to ještě fotku erka s Vaškem Havlů za volantem v tom lepším případě.A trikolorou na prsou🙂
kua a sedan chybí. Alespon Emka, ve třech kusech ! 🙂








jaksi omylem jsem zrovna dnes, v den státního svátku zaslechl rozhovor a cca 20-ti letým a maldší babčou v metru: A cožé to je dnes za svátek panáčku? Já vám už ani nevím to je samý svátek gajů, stop koření, kdo se v tom má vyznat... O příspěvem níž si stěžujete na jednání s lidmi, asi se není čemu divit...smutné...
Dokumentární snímek dokládající, že erka prostě byla při všem důležitém





http://tema.novinky.cz/17-listopad-den-boje-za-svobodu-a-demokracii