Skoda-virt.cz
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
mts
19. listopad 2011
tak uz to jede 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Matsoft
19. listopad 2011
tak prosim nekoho, komu to jde, aby sem hodil sve dns servery 🙂 abychom si mohli patchnout funkci virtu 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
jourin
19. listopad 2011
Sakra.. tak asi nejaky problem v DNS... ja vidim jen napis Doména je zaregistrována na Kvapem.cz
Líbí se
Link
Odpovědět
Myschak
19. listopad 2011
u mě v pořádku 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
jourin
19. listopad 2011
Funguje Vam Virt? netusite co se stalo?
Líbí se
Link
Odpovědět
19. listopad 2011