tak uz to jede 🙂
tak prosim nekoho, komu to jde, aby sem hodil sve dns servery 🙂 abychom si mohli patchnout funkci virtu 😀
Sakra.. tak asi nejaky problem v DNS... ja vidim jen napis Doména je zaregistrována na Kvapem.cz
u mě v pořádku 🙂
Funguje Vam Virt? netusite co se stalo?