Jistě, hlava je ,,stejná,,
136tkový sání tam pasuje taky?
Diky za rady,bude to asi jednoduší něž upravovat kliku z fabie do bloku š 136 z fáčka,jedná se mi o větší zdvich kliky a větší obsach
Ano, blok pasuje.
Ano, pasuje.
Zdravím,pasuje blok fabia 1.4 8v na převodovku š 125 bez mezikusu.děkuji za info