Blok fabia
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
m8rinek
19. listopad 2011
Jistě, hlava je ,,stejná,,
Líbí se
Link
Odpovědět
Jarda.r
19. listopad 2011
136tkový sání tam pasuje taky?
Líbí se
Link
Odpovědět
Ondřej.130rs
19. listopad 2011
Diky za rady,bude to asi jednoduší něž upravovat kliku z fabie do bloku š 136 z fáčka,jedná se mi o větší zdvich kliky a větší obsach
Líbí se
Link
Odpovědět
TTomas
19. listopad 2011
Ano, blok pasuje.
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
19. listopad 2011
Ano, pasuje.
Líbí se
Link
Odpovědět
Ondřej.130rs
19. listopad 2011
Zdravím,pasuje blok fabia 1.4 8v na převodovku š 125 bez mezikusu.děkuji za info
Líbí se
Link
Odpovědět
19. listopad 2011