odlitky vyaukřeny a bude z toho vánoční dárek (ikdyž lepit budu nejspíš nakonec stejně já)
Sama udelala?
Samozřejmě že bude článek ale prozatím alespoň ukázka aby jste se měli na co těšit





http://img3.rajce.idnes.cz/d0302/5/5789/5789842_207f6a2c9727f9409ebbf9f061ae4d98/images/IMGP1367.jpg