vánoční překvapení
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Chrobak.SACEK
9. prosinec 2011
odlitky vyaukřeny a bude z toho vánoční dárek (ikdyž lepit budu nejspíš nakonec stejně já)
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
9. prosinec 2011
Sama udelala?
Líbí se
Link
Odpovědět
Chrobak.SACEK
9. prosinec 2011
Samozřejmě že bude článek ale prozatím alespoň ukázka aby jste se měli na co těšit
http://img3.rajce.idnes.cz/d0302/5/5789/5789842_207f6a2c9727f9409ebbf9f061ae4d98/images/IMGP1367.jpg
Líbí se
Link
Odpovědět
9. prosinec 2011