Buchta po stopadesáté :)

kují Sáhibe, semsi to myslel, ale víš jako jak, myslet znamená houby vědět 🙂
Širším krajem silentbloku dovnitř auta.
klucí kontrolní otázka , jak má být buchta na vlečce v eRku ?





našel jsem tohle "😜říspěvek číslo: 8893619.5.2011 (21:39) - vhml (http://vhml.skodateam.cz)Dle tý erkový. 120tka to má obráceně. Vlečka opět jako 100vka.