Je fakt, že k montáži tlumící hmoty do ShReka mě přivedl až výlet do Jetřišek 2008 s rodinou (manželkou a 20-měsiční dcerou), kdy optimální otáčky byly kolem 2000 rpm a níž... na pětku jsem jel 60 km/h... 😀
Marty, moc nad tím přemýšlíš. Pokud bude podklad čistý a nerezavý, je vcelku jedno, co namatláš navrch 😉
Za sebe co nejjednodušeji. Odrezovač klidně ten co máš doma. Bezoplachový. Natřít, nechat zaschnout nejlépe do druhého dne, oprášit případný bílý povlak. Na to základovku, třeba zmíněný Formex a pak vrchní barvu dle vkusu a uvážení. Počet složek neřeš. Záleží na tom, s čím se Ti bude dobře pracovat a poskytne žádaný estetický výsledek. ( no .. balakryl asi ne ) Na značce nezáleží. Tedy není nutno mít vše od jednoho výrobce.
A na podvozek určitě nějakou ochranu. Pokud to chceš mít hezký, aby se bylo na co koukat, až to hodíš přes boudu 🙂) tak přelakovatelnou. Jinak v pohodě a v klidu Tlumex.
Marty, podobné dilema jsem řešil před 6 lety, když jsem skládal ShReka...
Nakonec jsem vyšel z následujícího:
Auto vydrželo v originál ochraně nějakých 5 let dennodenního ježdění v létě v zimě, než došlo k tomu, že se muselo něco opravit a než se tato auta vyvařovala běžně jezdila takových 10 let...
Jestliže moje auto bude jezdit jenom v létě, v zimě a do soli (a podobných srágor) se nedostane musí stačit to co mu dopřeji...
Já tedy postupoval v pořadí:
1) odrezovač (na čistý plech), myslím bezoplachový
2) Formex/Fermex (stejná barva jiný název), pokud možno, řídčí, aby zatekl i do míst ve svárech a špatně přístupných
3) všechny sváry, spoje, jsem přetáhl (z obou stran) karosářským tmelem
4) na podvozek 2 vrstvy nějaké staré syntetiky, co se doma zrovna válela
5) na vrch pak nepřelakovatelné body
V interiéru jsem nakonec vrstvy syntetiky vynechal a dal pouze přelakovatelné body.
Po 5 letech od laku a 4 letech provozu (poslední dva roky HG v dešti 😀) nikde nic (snad) nerezne...
Marty ohledně laku ti já moc neporadím, ale za sebe můžu doporučit to zvážení klasifikace "veterán na srazy".
Osobně jsem si to říkal taky a vyhodil např. topení, izolační a tlumící materiály apod. Jenže srazy v ČR začínají už v dubnu a končí zase za mrazu (a to nemluvím o zimním sletu, kde naštěstí auto není povinné).
Další věcí pak jsou případné výpravy, kdy jsme letos málem potkali (někteří ano) sníh i v červenci.
Takže izoluje, impregnuj, antikorozně upravuj atd. jak jenom to půjde.
Je to asi neuvěřitelné, ale i já se skutečně letos chystám zapracovat na autě 🙂
Technologický postup povrchové úpravy jsem nastudoval v několika diskusích tedy na webu a v okolí.
Chtěl bych Vás poprosit o Vaše zkušenosti:
1) s "odrezovači"
Nejde mi o vlastní odstranění nějaké šílené koroze - takovou nikde nemám, ale jde mi o preventivní ošetření obroušených částí, kde by se nějaká potvora mohla schovávat a vylézt později přes všecky vrstvy dalších nátěrů.
Dosud jsem žil v bláhové představě že můj starý dobrý bezoplachový odrezovač - který mi před lety doporučili v poradně na Barvy.cz je naprosto dostačující. http://www.via-rek.cz/detail.php?id=22
Teď jsem se radil s Hansim který nedá dopustit na prostředek FERTAN
Otázka 2) navazuje - někdo používá nejdřív základovku formex a pak dvousložkovou epoxidovou, někdo hned dvousložkovou.
Někdo něco jiného..
Otázka zní - Je lepší používat výrobky stejné firmy, nebo je to jedno ?
Jestli třeba když na podlahu dáváte body tak jestli je lepší dát i základovku od body ...
Poslední téma k diskusi - je u auta které bude provozované jako veterán - tedy pouze v létě za pěkného počasí na nějaký ten sraz - nezbytné použít klasickou ochranu podvozku nějakým asfaltovým nátěrem, ať už přelakovatelným nebo ne.
Nebo stačí povrchová úprava jako na zbytku karoserie - tedy normální lak ?
Já myslím že tam lak nestačí, protože i když auto neuvidí sníh a sůl, tak odletující kamínky určitě potká ...
12. prosinec 2011