Rally Ples Skodateam - navýšení kapacit
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
daves
4. leden 2012
Vím, že to spíše patří do akcí, ale protože jsme pro nečekaný zájem přidali kavárnu a malý sál, dávám echo... že je opět volno.
Registrováno aktuálně 670 lidí !!!
Těším se, že se tam s vámi uvidíme.
http://www.skodateam.cz/6_Rally_ples_aneb_setkani_mistru
Nejde o klasický ples, kde se tančí taneční. Oblečte se lehce neformálně, saka nechte doma ! Dovnitř vás pustí i v riflích a machři chodí v (čistých!) monterkách.
Líbí se
Link
Odpovědět
4. leden 2012