Rally Ples Skodateam - navýšení kapacit

Vím, že to spíše patří do akcí, ale protože jsme pro nečekaný zájem přidali kavárnu a malý sál, dávám echo... že je opět volno.





Registrováno aktuálně 670 lidí !!!





Těším se, že se tam s vámi uvidíme.





http://www.skodateam.cz/6_Rally_ples_aneb_setkani_mistru





Nejde o klasický ples, kde se tančí taneční. Oblečte se lehce neformálně, saka nechte doma ! Dovnitř vás pustí i v riflích a machři chodí v (čistých!) monterkách.