Nevíte přesnou adresu na autoskla Evropa? Zkoušel jsem to vygooglit ale marně


díky
Jardo, proč pojistný podvod? Okno bylo v době sjednání pojistky v pořádku, přeci bych nemohl auto provozovat s rozbitým oknem...





Hansi okno stálo 594Kč + cenu ročního připojištění, pokud dál mít okno připojištěné nechci, tak můžu připojištění zrušit a mít jich 5? Proč? Mám jedno nové a jsem spokojen, navíc si ve sklenářství, kde okno mění fotí poškození okna a identifikační znaky.
M8, kdyby to okno stalo 594 Kc tak bych se opravdu divil ze jich nemas alespon 5 na sklade 😀


Jinak pratele do budoucnasti kdyby jste o okne jako treba RST pise vedeli tak prosim dopredu o upozorneni.Dekuji!





RST ta cena jak pises byla opravdu zajimava!
m8rinek: Během sjednávání připojištění zasklení vozu u ČPP si agentka šla stávající skla velmi podrobně prohlédnout 🙂
A není to tak trochu pojistný podvod? 😀
Stačí okno připojistit, půl roku počkat, kdy klesne spoluúčast z 50 na 10% a poté okno nechat vyměnit, je to pak nějakých 1500Kč celkem (pojistka + spoluúčast)
Mívaly je i Autoskla Evropa a Origoautosklo Hostivař. Kolem 4 tis.


Evropa před časem dokonce měla akci 2 za cenu jednoho.
M8 zas tak akutní to není ale chce fungl nový.To co má na svím autě tak má v sobě malí bubliny a je i dost poškrábaný.Když jedeš s jeho autem za sluníčka tak není přez něj pořádně vidět.


Jde o to sehnat nový dokuď vůbec ještě jsou.
Slušná cena je 594Kč co to okno stálo mě 😀, jak moc kamarád na okno spěchá?
Pecka Super.Tak tohle už je celkem slušná cena 🙂


Díky předám info dál 🙂
Jen čirý.
A m8 a nevíš jestli maj i takový to lehce tonovaný do zelena?


To by člověk asi chtěl toho moc viď 🙂
Není problém, vloni jsem ho kupoval u společnosti AutoSklo Liberec cena byla 5944,40Kč
Kamarád schání fungl nový přední Okno na Škodu 110R.Chce naprosto nový.Nevíte kde by se dalo pořešit a za kolik?