Poznáte co je to za vůz??

Ne ne, zastávám názor dělat jednu věc a pořádně.





To jen šéf mě v prácí popichocval, při výhledu z okna, co je to za vůz, když prej dělám do těch veteránů...no a já nevěděl.🙂
No, budeme se scházet i na srazech fiatů ? 🙂
Michale, eRko bude mít italského brášku?
jinak co se týká Fiátků je moc hezký článek v MotorJurnalu1/2, popsaná pěkná soukromá sbírka pana Aleše Titzla (jeden kousek je karoserie Vignale)
Díky, již mám jasno.
m8 - ten tvůj je novější model, kterej následovat tady po tom, srovnej fotky
Fiat 1100/103, výroba 1953 - cca 1958
Můj tip byl Fiat 1400, ale ten je asi moc velkej.
ack
Značka, typ, rok...?