No nevím, zrovna tudy vzduch neproudí (ve víčku nad hřídelí díra není a zespoda je to utěsněné filcovým kroužkem a pertinaxovou podložkou pokud se dobře pamatuji). Před rozebráním to nekvičelo, až po vyčištění a složení ano - tzn úplně nasucho se tomu asi nechtělo. Zatím jsem to neřešil a nechal tam ten silikonový olej, až se to ozve, tak možná řešit začnu.
prosím o radu, čím a kde všude mazat motor ventilátoru topení? Jen to pouzdro ve víčku? A jaký tuk je na podobné místo vhodný? Po opravě jsem to jen nouzově stříknul olejem ve spreji, aby to neřvalo při zkoušení, ale chtěl bych nějaké permanentnější řešení.
26. březen 2012